Silverflex Tuš Crevo 175 28388001

Free-Shipping
- %
ONLINE CENA
Brend: Grohe
SKU: 5226J9919918R
Pogledati dostupnost u prodavnici

Stanje zaliha se može razlikovati. Pre posete salonu pozovi nas i proveri dostupnost proizvoda.

Ime objektaAdresaDostupna kolicina
Silverflex tuš crevo 175 cm idealan je izbor za svakodnevnu upotrebu u modernim kupatilima, gde su funkcionalnost, trajnost i uredan izgled podjednako važni.
PDF dokumenta
Brza i sigurna isporuka
Plaćanje na rate
Cena pre popusta: 4.455,19  RSD
Ušteda:  3.118,63  RSD
3.118,63  RSD

pdp.loyalty.pricetext

Image crafter icon
i h

Cena važi od do

Tražiš pouzdano i dugotrajno tuš crevo koje se neće uvrtati, lomiti ili gubiti sjaj tokom vremena?

 

Silverflex tuš crevo 175 cm idealan je izbor za svakodnevnu upotrebu u modernim kupatilima, gde su funkcionalnost, trajnost i uredan izgled podjednako važni.

Zahvaljujući dužini od 175 cm, ovo tuš crevo omogućava veću slobodu kretanja i dodatnu udobnost tokom tuširanja. Glatka površina olakšava čišćenje i sprečava zadržavanje nečistoća, dok TwistStop rotacioni konus efikasno sprečava uvrtanje i zapetljavanje creva tokom korišćenja.

Projektovano je da izdrži svakodnevna opterećenja – otpornost na pritisak do 5 bara, otpornost na temperaturu do 70 °C i zatezna čvrstoća od 500 N obezbeđuju siguran i stabilan rad tokom dugog vremenskog perioda. Univerzalni G 1/2" x 1/2" priključci omogućavaju jednostavno povezivanje sa većinom tuš ručica i sistema.

Elegantna hromirana završna obrada lako se uklapa u različite stilove kupatila, od klasičnih do savremenih, dok kvalitetna izrada doprinosi dugotrajnom estetskom izgledu bez gubitka sjaja.

 

  • Zaštita od uvrtanja – TwistStop sistem sprečava zapetljavanje

  • Visoka izdržljivost – otporno na pritisak i temperaturu

  • Lako održavanje – glatka površina za brzo čišćenje

  • Univerzalna kompatibilnost – standardni G 1/2" x 1/2" priključci

  • Moderan izgled – hromirana završna obrada

 

ČESTO POSTAVLJANA PITANJA

  • Da li je tuš crevo kompatibilno sa većinom tuš ručica? Da, crevo ima standardne G 1/2" x 1/2" priključke, što omogućava kompatibilnost sa većinom tuš sistema.
  • Da li sprečava uvrtanje tokom korišćenja? Da, zahvaljujući TwistStop rotacionom konusu, crevo ostaje fleksibilno i ne uvija se tokom tuširanja.
  • Da li je pogodno za visoke temperature i pritisak vode? Crevo je otporno na temperature do 70 °C i pritisak do 5 bara, što ga čini sigurnim za svakodnevnu upotrebu.

 

👉 Treba ti još opcija? Pregledaj kompletnu kolekciju creva za tuš i izaberi najbolje rešenje za svoje kupatilo – brzo i lako!

Products specifications
Attribute nameAttribute value
KategorijaTuševi i oprema
BojaHrom
Dimenzija175
0.0 0
Napiši recenziju Napiši recenziju o proizvodu
  • Bad
  • Excellent
*
*
Korisnici koji su kupili ovaj poizvod takođe su kupili
Image crafter icon